Kandidátní bramboračka

Přehled jednotlivých kandidátů a kandidátek do představenstva ČAK začíná nabývat konzistence bramboračky, řádně uleželé, ovšem místy promíchané s jakýmisi divnými zbytky/přebytky či naopak opuštěnými sirotky, kteří kandidují pouze na jedné kandidátce. Protože pokud jste si mysleli, že lze kandidovat pouze v jednom uskupení, protože jinak vlastně kandidujete sami proti sobě (což si naivně myslela i převažující většina členů a příznivců Unie advokátů, z.s.), hluboce se mýlíte.

Posledním uskupením, jehož členové vnesli svou multikandidaturou do kandidátky ještě další chaos, je https://obranaadvokacie.cz/

Ve snaze pochopit, kdo je kde, sestavila Unie advokátů, z.s. následující tabulku - viz dále. UA připouští že tato tabulka nemusí být úplná, neboť situace na bojišti se mění každým okamžikem. Za veškerá doplnění budeme rádi a pokusíme se je zapracovat v reálném čase.

Pro úplnost doplňujeme, že kandidáti do představenstva, kolegové advokáti Vidovičová, Žižlavský a Mokrý jsou v představenstvu již 12 let. Déle než tito jsou v představenstvu už jen kolegové Miketa (16let) a Poledník (22 let).

Samozřejmě všem přejeme úspěšnou volbu, leč pro inspiraci dodáváme, že v parlamentních volbách ani Miroslav Kalousek již nekandiduje...